Uitslag Robert Broncel´s goud quiz
Geschreven door Robert Broncel   
donderdag 12 januari 2012 16:03

Van de verrassend vele inzendingen zaten nagenoeg alle deelnemers er niet een beetje maar flink naast, waarvan het gros boven de $2.000 bracket en een enkeling zelfs boven $3.000. Er was één "pessimist" die op $1.100 uitkwam en één die de goudprijs per ultimo 2011 op $1.333 neerzette.

Hoewel het om een inschatting over een tijdsperiode van ruim drie maanden ging, bleek het juiste antwoord veel minder voor de hand te liggen. Vreemd is dat niet omdat het edelmetaal doorgaans in het laatste kwartaal seizoenmatig aantrekt. De quiz werd uitgeschreven in de maand september toen het goud terugdenderde van ruim $1.900 naar rond $1.620 per eind van die maand. Bijgevolg werd door de meesten een forse prijsstijging ingeprijsd.

De slotstand per ultimo 2011 was $1.569 of euro;1.261
Zoals bekend, zouden er drie winnaars worden geselecteerd die er het dichtst bij zouden zitten er van uitgaande dat de juiste stand niet zou worden geraden.

De winnaars zijn:

1) Hans Konijn
2) A. de Jonge
3) Rob van de Wiel

Mijn felicitaties aan de winnaars die mogen rekenen op een jaar lang gratis volledige inzage in mijn Stategische ModelPortefeuille en Junior Portefeuille ingaande per 1 januari 2012. Veel succes gewenst!

Robert Broncel
www.robertbroncel.com

Voor de grafieken verwijzen wij u naar het weekblad.

 

Leden

De Wereld Volgens Tom

Een financiële ontdekkingstocht langs lessen die we kunnen leren uit de geschiedenis en richtingen die we ergens in de toekomst gaan inslaan.
Klik hier voor nadere informatie

Nu Online

We hebben 80 gasten online