Zelden met zoveel tevredenheid terug gekeken op een beursweek. Vooral omdat ik vorige week maandag de tegenwoordigheid van geest had om deze extra mail uit te sturen. Na de Amerikaanse verkiezingen en de forse beursdaling van woensdag was het voor mij duidelijk dat we zeven roerige weken tegemoet gaan. Als u dit artikel hebt gelezen, dan weet u ook dat het niet mijn bedoeling is om u angst aan te jagen. De komende twee maanden gaan naar mijn verwachting voor aandelenbeleggers zelfs ideaal zijn voor het aankopen van goedkope aandelen van financieel sterke, zeer goed presterende bedrijven.
Het gaat er mij vooral om dat je het jezelf als belegger niet onnodig moeilijk moet maken. Want bij een forse beursdaling doen de meeste particuliere beleggers precies de foute dingen. Veel van onze lezers hebben daarom vorige week het “Super Optie Rapport” besteld en dat is naar mijn mening zeer verstandig. Het is gewoon enorm belangrijk om een dergelijk stuk gereedschap altijd bij je te hebben als aandelenbelegger, zodat je geen slachtoffer wordt van een forse beursdaling of zelfs beurscrash. Bestelt u het rapport hier!
En een aantal lezers maakte van de situatie gebruik door een abonnement te nemen op WoensdagTrader-Trend. Vorige week was al super! Ik heb dan ook sterk de indruk dat voor deze strategie vorige week een fantastische periode van ongeveer zes maanden is aangebroken. En dat we in die periode een ONGELOFELIJK HOOG rendement gaan maken. Profiteer daarvan! Meldt u hier aan voor een abonnement!
