Ook als de beurs de komende tijd fors zou dalen, verwachten wij dat de koersen van de drie voor ons extra rapport geselecteerde platinum- en palladiumaandelen de komende jaren fors zullen stijgen. Sterker nog, bij een dalende beurs is de kans juist groot dat de koersen van onze aandelen alleen maar harder stijgen omdat beleggers een veilig heenkomen zoeken voor hun geld. Want wat kan in zo’n situatie beter zijn dan beleggen in edelmetalen (garantie tegen crisis) waarvan je ook nog eens weet dat er structurele tekorten zijn?
Het verleden heeft bewezen dat een structureel tekort in een bepaalde grondstof leidt tot koersstijgingen van honderden tot zelfs duizenden procenten. In het geval van platinum en palladium wordt nu 25% te weinig geproduceerd om aan de steeds stijgende vraag te voldoen. En dat tekort loopt alsmaar verder op! Wij verwachten dat we met twee aandelen honderden procenten koerswinst gaan maken. En van het derde aandeel dat we ontdekten, zouden we niet raar opkijken als de koers over een paar jaar met 1000% of zelfs fors meer is gestegen.
Veel lezers maakten afgelopen week al gebruik van de mogelijkheid om dit unieke tijdelijke extra rapport los te bestellen. Als u dat nog niet gedaan hebt, dan kunt u deze unieke kans vandaag nog grijpen. Na vandaag sluiten we de inschrijving. Een kans uit duizenden die je absoluut niet mag laten lopen! Klik hier om dit unieke tijdelijke rapport snel te bestellen.
