De neveneffecten gaan de hoogste winsten opleveren (Jack Hoogland)

Vorige week stuurden we ons nieuwe rapport “De Dollar is aan het stijgen!” naar onze eerste nieuwe abonnees. Eén van de posities die we in het rapport vermelden, is gewoon een deel van je (spaar)geld omzetten in Dollars.
Die simpele positie moeten we uiteraard vermelden, maar tegelijk geldt dat u die conclusie zelf al kon trekken door simpelweg dit artikel te lezen. Daarvoor hoef je geen €129 te spenderen. De reden dat we een speciaal rapport hebben geschreven, is juist het feit dat deze ontwikkeling een enorme economische impact heeft én dat dit grote onrust op financiële markten zal veroorzaken.

Het hoofdeffect is de stijgende Dollar. Maar het zijn juist de neveneffecten die de hoogste winsten gaan opleveren. Een paar van die neveneffecten kan je nu al voorzien. In het rapport vertellen we dan ook precies hoe u daarop kunt inspelen. Maar voor de rest kan je nu nog niet alles overzien. Zodra de stijgende Dollar grote onrust gaat veroorzaken, zien we vanzelf wat de neveneffecten gaan zijn, en welke nieuwe kansen ons dat oplevert. En uiteraard sturen we u als abonnee dan direct de signalen toe.

We noemen dit dan wel een speciaal rapport, maar feitelijk is het een uitgebreide beleggingsservice, waarbij je voor een periode van 1 tot misschien zelfs 3 jaar alle signalen van ons ontvangt. En dat allemaal voor een eenmalige prijs van slechts 129 Euro! Zo’n kans mag je écht niet laten lopen. Klik hier om dit unieke rapport te bestellen!

Meer van de auteur

RDS weer dicht bij de 28

D66: Loonbelasting moet nu omlaag