waterleiding

Dit gaat een absolute klapper worden! (Jack Hoogland)

Een spotgoedkoop aandeel waarmee we gaan profiteren van het feit dat de VS héél veel miljarden moet gaan investeren in haar zwaar verouderde, lekkende infrastructuur van waterleidingen. Iedere dag gaat er daar 23 miljard liter drinkwater verloren door lekkende waterleidingen. Ongeveer 16% van de totale dagelijkse hoeveelheid!

De orderportefeuille van dit bedrijf puilt dan ook uit. Is hoger dan ooit. En zal de komende jaren alleen maar verder uitpuilen. Dit aandeel koop je nu nog voor slechts 9,6 keer de voor komend jaar verwachte winst. Koers moet binnen een jaar met 100% stijgen om van een normaal gewaardeerd aandeel te kunnen spreken. Voor de langere termijn is het koerspotentieel nog véél hoger!

Daarnaast ontdekten we een aandeel van een relatief klein, innovatief en razend succesvol farmaceutisch bedrijf. Ontwikkelt medicijnen die onder meer de hormoonproductie beïnvloeden en daardoor verschillende ziektes en aandoeningen helpen genezen. Ontwikkelt daarnaast medicijnen die mensen helpen met afvallen en met het aanpakken van verslavingen zoals nicotine. Een enorme groeimarkt.

Dit bedrijf groeit als kool! Omzet steeg van $27 miljoen in 2014 naar ruim $250 miljoen in 2018. Winst steeg in diezelfde periode naar $89 miljoen. Deze zéér forse groei zal de komende jaren doorzetten. En daar gaan we als beleggers hard van meeprofiteren!

De directieleden van dit bedrijf begrijpen dit alvast donders goed! Zij bezitten 10% van de aandelen. Een betere indicatie van een rooskleurige toekomst kun je als belegger niet wensen!

En als klap op de vuurpijl ontdekten we voor u…
Klik hier om verder te lezen

Meer van de auteur

beleggen, project

Nieuw project (Tom Lassing)

geld, veiligheid, risico

Ik zoek veiligheid voor mijn geld (Tom Lassing)