Morgan Stanley vergroot belang in AMG

Morgan Stanley vergroot belang in AMGMorgan Stanley & Co International Plc heeft het belang in AMG Advanced Metallurgical Group nv uitgebreid tot 5,07%. Dat bleek vrijdag uit een melding in het kader van de Wet op het financiele toezicht… Morgan Stanley vergroot belang in AMGMorgan Stanley & Co International Plc heeft het belang in AMG Advanced Metallurgical Group nv uitgebreid tot 5,07%. Dat bleek vrijdag uit een melding in het kader van de Wet op het financiele toezicht (Wft).
De meldingsplicht is ontstaan op 23 december 2009. Het belang wordt rechtstreeks reëel gehouden en bestaat uit 1.357.576 gewone aandelen. Het stemrecht bedraagt 5,07%.
De vorige belangenmelding van Morgan Stanley inzake AMG dateert van 24 augustus 2009. Toen werd een belang gemeld van 4,46%, bestaande uit 1.195.673 gewone aandelen.

Meer van de auteur

AEX opnieuw hoger tijdens eindejaarsrally

‘Spyker topman optimistisch over bod op Saab’