Zelfs de zwakste aandelen stegen met 2000% in koers! (Jack Hoogland)

Als ik over één ding nog positiever ben als over de toekomst van goud en zilver, dan is het over uranium. De dagprijs van een pond uranium (blauwe lijn op deze grafiek) is de afgelopen maanden zeer stilletjes gestegen naar $26. Het hoogste niveau van de afgelopen twee jaar.
De vraag naar uranium stijgt gestaag omdat het aantal kerncentrales wereldwijd aan het stijgen is. Terwijl het aanbod door de enorm lage prijs (gevolg van Fukushima) enorm is gedaald. De koersen van de aandelen uit ons uranium-rapport hebben dit jaar vooral zijwaarts tot licht stijgend bewogen. Maar vorige week zagen we de koersen serieus uitbreken. En dat gaat hard!

Mede omdat niemand hier aandacht aan besteedt, is de kans enorm groot dat we aan het begin van een lange periode van ongekende koersstijging staan. Tijdens de vorige bull markt (2001-2007) zagen we koersstijgingen van 3.000 tot zelfs 10.000 procent.

Sterker nog, zelfs de aandelen van de zwakste, slechtst producerende uraniumproducenten stegen met 2000% in koers! De situatie op de uraniummarkt is nu veel extremer dan in 2001. Waardoor de komende bull markt ook veel heviger gaat zijn. Waardoor er zelfs nóg grotere koerswinsten te behalen zijn.

Voor ons uraniumrapport selecteerden we voor u de vier beste uranium-aandelen. Aandelen met een ongelofelijk hoog koerspotentieel. Als TopAandelen-abonnee ontvangt u dit rapport helemaal gratis.
Klik hier om u snel aan te melden!

Meer van de auteur

Heijmans stoploss van 11,4 naar 12,15

Vreselijk saai, maar wel 4258% rendement (Harm van Wijk)