De DAX wist eind april nog het meerjarig recordniveau aan te scherpen, maar belandde in een vrije val nadat op 1 augustus de 7000-puntengrens werd doorbroken. De Duitse index bereikte in september een dieptepunt voor dit jaar onder de 5000-puntengrens, waarvan de DAX opveerde.
Het is bemoedigend dat de index de afgelopen weken hogere lows en hogere highs vormde. Dit… De DAX wist eind april nog het meerjarig recordniveau aan te scherpen, maar belandde in een vrije val nadat op 1 augustus de 7000-puntengrens werd doorbroken. De Duitse index bereikte in september een dieptepunt voor dit jaar onder de 5000-puntengrens, waarvan de DAX opveerde.
Het is bemoedigend dat de index de afgelopen weken hogere lows en hogere highs vormde. Dit herstel vindt evenwel plaats binnen de dalende trend van de afgelopen maanden. De index zal in ieder geval dienen af te rekenen met de weerstandszone rond 6000-punten. Zelfs dan is echter de downtrend sinds de zomermaanden niet doorbroken en is het gevaar op een nieuwe daling niet geweken.
