Neopost zette eind 2007 een daling in van boven euro; 110 tot een dieptepunt van bijna euro; 50 in 2008. Sindsdien heeft het aandeel, uit koerstechnisch oogpunt, weinig progressie geboekt. Het uitgekeerde dividend maakte evenwel veel goed: over boekjaar 2009 werd een dividend uitgekeerd van euro; 3,80 per aandeel en over boekjaar 2010 een dividend van euro; 3,90.
Dit jaar… Neopost zette eind 2007 een daling in van boven euro; 110 tot een dieptepunt van bijna euro; 50 in 2008. Sindsdien heeft het aandeel, uit koerstechnisch oogpunt, weinig progressie geboekt. Het uitgekeerde dividend maakte evenwel veel goed: over boekjaar 2009 werd een dividend uitgekeerd van euro; 3,80 per aandeel en over boekjaar 2010 een dividend van euro; 3,90.
Dit jaar heeft het aandeel weliswaar geen terreinwinst geboekt, maar de koersdaling is niet zo dramatisch als een aantal Franse financials. Vooralsnog consolideert Neopost boven euro; 50 en staat het aandeel ten opzichte van het dieptepunt in 2003 aanzienlijk hoger.
