Pak jij de keuze of blijf je slachtoffer?

Er komt een stortvloed aan liquiditeit aan! (Jack Hoogland)

Voor wat betreft de korte termijn zitten we sinds vorige week in een situatie die sterk doet denken aan september 2019.

Koersen staan nu onder druk door gebrek aan liquiditeit bij banken, leidend tot een stijgende interbancaire rente, stijgende obligatierentes en een stijgende dollar. Zie deze tweet.

Deze situatie brengt banken in financiële problemen, waardoor de Fed, net als in 2019 geen andere keuze heeft dan de geldpers weer aanzetten.

Bovenop de extra liquiditeit die sowieso in het systeem wordt gepompt door het eind van QT per 1 december én zodra de shutdown van de overheid voorbij is.

Er gaat de komende twaalf maanden een stortvloed aan liquiditeit over financiële markten worden uitgestort!

De huidige korte periode van instabiliteit geeft daarom (net als in 2019) een ideale kans om (bij) te kopen.

Voor wat betreft koper laat ik u hieronder even de prachtige big picture koersgrafiek zien.

Combineer dat met het naar een record stijgend tekort aan koper, en je hebt een ideale situatie.

Koperaandelen gaan enorme koersstijgingen tegemoet.

En voor wat betreft goud liet ik u vorige week zien dat de traditionele 60/40 beleggende fondsen nog nauwelijks in goud zitten.

Hieronder zien we dat…
Klik hier om verder te lezen

Meer van de auteur

Gesproken met Paul Buitink van Holland Gold (Tom Lassing)

NEO Finance rendement

Waarom is NEO Finance interessant? (Tom Lassing)