Donderdag vertelde ik u over hoe belangrijk het is om als belegger vooral het langetermijnperspectief goed in het oog te houden.
En ik liet u zien hoe enorm het potentieel is voor koper(aandelen).
Kijken we naar het lange termijn perspectief voor goud, dan letten wij vooral op de ontwikkeling van staatsschulden.
Vele jaren van financieel wanbeleid door politici (zonder uitzicht op verbetering) zijn de allerbelangrijkste reden om in goud en goudaandelen te beleggen.
In de VS passeerde de staatsschuld vorige week de $38.000 miljard, en vooral de tekst in onderstaande tweet is veelzeggend.
De staatsschuld als percentage van het BBP is het hoogste sinds 1945 en zal volgens de Congressional Budget Office oneindig doorstijgen.
Schokkend is daarbij vooral de constatering dat niemand in het Congres of in de regering zich er druk om lijkt te maken.
En in de eurozone gaat het enige grote land met…
Klik hier om verder te lezen
