Dát is nog eens een goed begin van 2016! (Jack Hoogland)

Voor ons splinternieuwe “Super Rendement Rapport” ontdekten we voor u onder meer een aandeel van een innovatief bedrijf dat overheidsinstellingen, ziekenhuizen, scholen, fabrieken en andere bedrijven helpt om energie te besparen. Met een technisch superieur product. Een product dat voor de klant alleen maar voordeel oplevert. Lager energieverbruik, lagere energiekosten, prettiger werken en zélfs gezondheidsvoordelen voor de werknemers. Geen wonder dat dit bedrijf de vraag nauwelijks aankan!

Omzet stijgt dit jaar met maar liefst 128%. En de winst explodeert met een slordige 221%. Dat terwijl tot nu toe nog slechts 2% van de markt is bediend. De wereld ligt open voor dit bedrijf! En daar gaan we keihard van profiteren. Analisten zitten te slapen, want de kwartaalcijfers waren de afgelopen kwartalen zéér veel beter dan verwacht. En de door de directie afgegeven winstverwachting is ook nu véél hoger dan de gemiddelde analistenverwachting.
Dit aandeel gaat omhoog knallen zodra de komende kwartaalcijfers bekend zijn. En gaat daarna nog véél verder in koers stijgen. Minimaal 340% koerspotentieel. Dát is nog eens een goed begin van 2016!
Bestel snel het splinternieuwe “Super Rendement Rapport”

Meer van de auteur

Kandidaat voor 100% koersdaling (Jack Hoogland)

Dit aandeel moet binnen een jaar met 125% omhoog! (Jack Hoogland)