goudprijs

Snelste stijging in twintig jaar (Jack Hoogland)

Dinsdag vertelde ik u dat de Amerikaanse regering bezig is met alweer een nieuw stimuleringspakket van minstens 00 miljard. Op de tweet hieronder zien we dat de Britten nog een stapje verder gaan.

De Bank of England geeft de Britse regering een vrijbrief om zoveel geld uit te geven als ze nodig acht. Geeft de drukpers letterlijk in handen van politici. Alsof je het beheer van de drankvoorraad overdraagt aan een alcoholist.

Tegelijk steeg in de VS de hoeveelheid geld in omloop een stuk sneller dan ooit eerder in de afgelopen twintig jaar. Zie onderstaande tweet. Zoals David Rosenberg al aangeeft, is dit een dijk van een koopsignaal voor goud. Want de hoeveelheid papiergeld in omloop zal de komende jaren (door alle stimuleringsmaatregelen) alleen maar sneller stijgen. Waardoor de goudprijs ook alléén maar sneller zal stijgen.

Het gevolg van al dat geld printen is wat ik u vorige week al in dit artikel vertelde. Goud zal de komende jaren niet naar $10.000 stijgen. Het zal veel hoger gaan. Héél veel hoger. Dit geeft ons als beleggers een unieke kans om onvoorstelbare koerswinsten te realiseren. Want de koersen van goudaandelen zullen veel harder stijgen dan goud.

Afgelopen maand stuurden we vijf extra goudtips en twee extra zilvertips naar onze TopAandelen-abonnees.   Als nieuwe TopAandelen-abonnee ontvangt u deze extra tips helemaal gratis als extra service bij uw abonnement. Lange termijn koerspotentieel: Véél meer dan 1000%.

Klik hier om snel TopAandelen-abonnee te worden.

Meer van de auteur

Enorm veel meer beleggers (Tom Lassing)

olietankers, aandeel

Da’s nog eens winst maken! (Jack Hoogland)