Een spotgoedkoop aandeel van een supergoed presterend bedrijf dat nu én in de komende jaren enorm profiteert van de broodnodige investeringen in Amerikaanse infrastructuur. Elektriciteitsnetwerken en oliepijpleidingen zijn door gebrek aan onderhoud in dramatisch slechte staat. Miljarden aan investeringen zijn nodig om rampen te voorkomen.
Met dit kwaliteitsaandeel profiteer je daar als belegger enorm van. De winst van dit bedrijf groeit dit jaar met maar liefst 39%, terwijl het tegelijk een uitpuilende orderportefeuille heeft. Vorige week presenteerde het bedrijf zeer goede kwartaalcijfers én verhoogde de directie haar winstverwachting.
Deze groeiparel koop je nu voor 10 keer de voor komend jaar verwachte winst, maar hoort minimaal 20 tot 25 keer de winst te noteren!
Daarnaast een fantastisch aandeel van één van Amerika’s meest innovatieve staalproducenten. Waarmee je optimaal profiteert van Trumps handelstarieven. Dit bedrijf presteerde toch al fantastisch, maar heeft nu plotseling geen last meer van buitenlandse concurrentie. Kan zelfs haar prijzen verhogen!
Geen wonder dat de winst dit jaar met maar liefst 140% groeit en dat analisten voor volgend jaar nog eens 56% winstgroei verwachten. Dit prachtaandeel levert ook nog ruim 2% dividend op. Je koopt dit aandeel voor nog geen 10 keer de voor komend jaar verwachte winst!
Tot slot ontdekten we voor u de absolute klapper van de maand.
Klik hier om verder te lezen

